22 827 27 30   |   biuro@euro-most.eu

 

Klienci

woj. dolnośląskie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. lubelskie
woj. lubuskie
woj. łódzkie
woj. małopolskie
woj. mazowieckie
woj. opolskie
woj. podkarpackie
woj. podlaskie
woj. pomorskie
woj. śląskie
woj. świętokrzyskie
woj. warmińsko-mazurskie
woj. wielkopolskie
woj. zachodniopomorskie
pokaż wszystkie
JMA ENERGY Jerzy Olszewski,
Marek Dawidowski, Andrzej Lipski s.c.

w Słupsku, woj. pomorskie

AB PPH Sp. z o.o.

w Tarnobrzegu, woj. świętokrzyskie

ACS Poland Sp. z o. o

w Biedrzychowie, woj. dolnośląskie

Adam Bednarski Kunice

woj. dolnośląskie

ADMIRAŁ Sp. z o.o.

w Stawnie, woj. śląskie

AGRAFIT Sp. z o.o.

w Krakowie, woj. małopolskie

AGRAFOODS Sp. z o.o.

w Lesznie, woj. mazowieckie

AGRI-MAG Sp. z o.o.

w Podgórzu, woj. warmińsko-mazurskie

AGRITO Monika Świtała

w Topoli Wielkiej, woj. wielkopolskie

Agro Artim Elewatory Sp. z o.o.

w Stawcu, woj. pomorskie

AGRO BIO Sp. z o.o.

w Sławkowie, woj. warmińsko-mazurskie

AGRO CORN Sp.j.

w Gdańsku, woj. pomorskie

AGRO UPAŁTY Sp. z o.o.

w Kartoszynie, woj. pomorskie

AGRO-BUD Paweł Pokorski
i Karolina Pokorska Sp.j.

w Ślepkowie Szlacheckim, woj. mazowieckie

AGROBUD Piotr Staszczak

w Kiszkowie, woj. wielkopolskie

AGROFRUCT Sp. z o.o.

w Żaboklikach k. Siedlec, woj. mazowieckie

Agrol Matejka Sp.j.

w Dzielowie, woj. opolskie

AGROPOL

w Maryninie, woj. lubelskie

ALLIUM Grupa Producentów

we Wschowie, woj. lubuskie

ALMAR Sp. z o.o.

w Kartuzach, woj. pomorskie

ALSTAL DROGI Sp. z o.o.

w Mogilnie, woj. kujawsko-pomorskie

ALSTAR 7 BIS Sp. z o.o. Sp.k.

w Różankowie, woj. kujawsko-pomorskie

ANDREX Andrzej Osiński

w Abramowie, woj. lubelskie

ANKOR – Alojzy Antoniak

Różawoj. łódzkie

AQUA VIS Sp. z o.o.

w Warszawie, woj. mazowieckie

ARBUD Sp. z o.o.

w Drelowie, woj. lubelskie

ARTIBAC Sp. z o. o

w Tarnobrzegu, woj. świętokrzyskie

ART-RAM Edward Kudyba

w Adamowie, woj. lubelskie

ARTRYB Sp. z o.o.

w Redzie, woj. pomorskie

ATIBAC
INTERNATIONAL TRADE Sp. z o.o.

w Krakowie, woj. małopolskie

AWRA INWESTYCJE SZYMKOWIAK
I WSPÓLNICY Sp.j.

w Odolanów, woj. wielkopolskie

BAKOL

w Karczmiskach Pierwszych, woj. lubelskie

BAKOMA BIS Sp. z o.o.

w Janikowie, woj. mazowieckie

BALTIC FISH Sp.j.

w Duninowie, woj. pomorskie

BALTIC SUN Sp. z o.o.

w Słupsku, woj. pomorskie

BAŁTYK Sp. z o.o.

w Legnicy, woj. dolnośląskie

Barszcz Wiesław Firma Handlowa

we Wlonicach, woj. świętokrzyskie

Barbara Górska

Wierzchowisko, woj. śląskie

BASTIK Sp. z o.o.

w Koźminie, woj. wielkopolskie

BATOST-POL Sp.j.

w Hrubieszowie, woj. lubelskie

BEKON PLUS

woj. lubelskie

BETONEX Sp.j.

w Ostrowcu Św., woj. świętokrzyskie

BG Production Sp. z o.o.

w Wietolinowie, woj. pomorskie

BIMAR

w Zwoleniu, woj. mazowieckie

Bioelektrownia Duszna Górka Sp. z o.o.

w Dusznej Górce, woj. wielkopolskie

BIOGAZ ZAWORY Sp. z o.o.

w Książu Wielkopolskim, woj. wielkopolskie

BIR Sp. z o.o.

w Sierakowie, woj. mazowieckie

BLATTIN Polska Sp. z o.o.

w Ozimku, woj. opolskie

BOHUN S.A.

w Szczecinie, woj. zachodniopomorskie

Bridge Trade Sp. z o.o.

w Grójcu, woj. mazowieckie

CARROTPOL Sp. z o.o.

w Skalbmierzu

CECHINI DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.

w Muszynie, woj. małopolskie

CENTFOL Sp. z o.o.

w Śmiglu, woj. wielkopolskie

CHEMMAN Sp. z o.o.

w Ożarowie Mazowieckim, woj. mazowieckie

DAR-VIT Dariusz Konarski

w Marcinowicach, woj. wielkopolskie

DAWTONA FROZEN Sp. z o.o.

w Guzowie, woj. mazowieckie

Dolina Raby

w Kunicach, woj. dolnośląskie

Dom Zjazdów i Konferencji PAN

w Jabłonnej, woj. mazowieckie

DOS Sp. z o.o.

w Łebie, woj. pomorskie

DROBIARZ Sp. z o.o.

w Łomży, woj. podlaskie

DROBIMAX Sp. z o.o.

w Inowrocławiu, woj. kujawsko-pomorskie

Drobpasze Podlasie Sp. z o.o.

w Krzewicy, woj. lubelskie

DROGPOL Sp. z o.o.

w Skarżysku Kam., woj. świętokrzyskie

DROGTOM Sp. z o.o.

we Włocławku, woj. kujawsko-pomorskie

DROMICO Sp. z o.o. Sp.k.

w Kaliszkowicach Ołobockich,
woj. wielkopolskie

DUET Sp. z o.o.

w Ujeździe, woj. łódzkie

DŹWIGPOL S.A.

w Mławie, woj. mazowieckie

ECOLETTE Sp. z o.o.

w Białymstoku, woj. podlaskie

EKOBUD PPU Sp. z o.o.

w Tomaszowie Lubelskim, woj. lubelskie

EKO-MAK MAKARONY BABUNI
Ryszard Kaczorowski

w Rudnikach, woj. śląskie

Eko Sad Sp. z o.o.

w Szczecinie, woj. zachodniopomorskie

EKOSYS Sp. z o.o.

w Łozach, woj. pomorskie

EKOVITA Sp. z o.o.

w Miłakowie, woj. warmińsko-mazurskie

ELDOM Sp. z o.o. Sp.k.

w Grudziądzu, woj. kujawsko-pomorskie

ELITE EXPEDITIONS SP. Z O.O.

w Zwierzyńcu, woj. lubelskie

ELS POLSKA Sp. z o.o.

w Warszawie

Energia O.Z. Sp. z o.o.

w Prusinowicach, woj. mazowieckie

EVRAFISH Sp. z o.o.

w Brusach, woj. pomorskie

Expol-Bis Arkadiusz i Waldemar Pawliszak S p. j.

w Skarżysku-Kamiennej, woj. świętokrzyskie

EXPRESS PHU

w Kraśniku, woj. lubelskie

FARMER Sp. z o.o.

w Brzezinach, woj. łódzkie

FEDRO Sp. z o.o.

w Osiecku, woj. mazowieckie

FHP JANAS Sp.j.

w Nowym Targu, woj. małopolskie

FHP Podolski

Lutomek, woj. wielkopolskie

FHPU „KALTRUS”

w Wyszogrodzie, woj. mazowieckie

FHU GROBLA AGRI Karolina Czechowska

w Słupcu, woj. wielkopolskie

FHUP JOKER-HERBY Sp. z o.o.

w Herbach, woj. śląskie

FIDO-SAD Sp. z o.o. Michał Dzioba

w Śląsku, woj. mazowieckie

FIGIEL TRADE Tadeusz Figiel

w Krakowie, woj. małopolskie

Firma Drobiarska Sp. z o.o.

w Strzegomiu, woj. dolnośląskie

FISH Sp. z o.o. Sp.k.

w Szczecinie, woj. zachodnio-pomorskie

Food Storage System

w Potęgowie, woj. pomorskie

FPH DRUKMAR

w Wielogórze, woj. mazowieckie

FPHU MARKIE POL

w Łodzi, woj. łódzkie

FREZBUD Wiesław Barwiński

w Lubartowie, woj. lubelskie

FRUCTOFRESH GROUP Sp. z o.o. Sp.k.

w Czarnowicach, woj. lubelskie

FRUIT GARDEN Katarzyna Pyster

w Sompolnie, woj. wielkopolskie

FULL-POL

w Orzechu, woj. śląskie

Gajek-Dyl Beata
Przedsiębiorstwo Drogowe BETOMEX

woj. świętokrzyskie

GAWRON Sp. z o.o.

we Włoszczowie, woj. świętokrzyskie

Gomak II Sp. z o.o.

w Michowicach, woj. łódzkie

Gortex Adam Górski Sp.j.

w Nowym Sączu, woj. małopolskie

Gospodarstwo Rolne
Małgorzata Staszczak

woj. wielkopolskie

Gospodarstwo Rybackie
EKO-PSTRĄG BESKID S.C.

w Ropie, woj. małopolskie

Gospodarstwo Rybackie
ŁYSZKOWICE Sp. z o.o.

w Łyszkowicach, woj. łódzkie

Gospodarstwo Rybackie

w Barnówku, woj. zachodniopomorskie

Gospodarstwo Rybackie

w Bartołach Wielkich
woj. warmińsko-mazurskie

Gospodarstwo Rybackie

w Górkach, woj. świętokrzyskie

Gospodarstwo Rybackie
BIAŁA NIDA

w Karsznicach, woj. świętokrzyskie

Gospodarstwo Rybackie

w Koniecpolu, woj. śląskie

Gospodarstwo Rybackie
JAGODNE Sp. z o.o.

w Warszawie

Gospodarstwo Rybackie
LIPOWIEC

w Wielgomłynach, woj. łódzkie

Gospodarstwo Rybackie
Patryki Sp. z o.o.

w Olsztynie, woj. warmińsko-mazurskie

Gospodarstwo Rybackie
Orońsko Sp. z o.o.

woj. świętokrzyskie

Gospodarstwo Rybackie

w Gorzkowicach, woj. łódzkie

Gospodarstwo Rybackie

w Starzawie Sp. z o.o., woj. podkarpackie

Gospodarstwo Rybackie

w Starzawie Aleksander Ostafiński
woj. podkarpackie

Gospodarstwo Rybackie

w Wierzenicy, woj. wielkopolskie

Gospodarstwo Rybackie ZAWÓLCZE

w Pysznicy, woj. podkarpackie

Gospodarstwo Warzywniczo Przetwórcze
Sławomir Wyziński

w Zakroczymiu, woj. mazowieckie

GÓR-SAN Sp. z o.o.

w Obrazowie, woj. świętokrzyskie

GP Lubuszanie Sp. z o.o.

Świebodzin, woj. lubuskie

GRILL-POL Sylwester Kowalski

w Chełmie, woj. lubelskie

GRUPA-SAD Sp. z o.o.

w Magnuszewie, woj. mazowieckie

Grupa KORAB GARDEN Sp. z o.o.

w Samoklęskach, woj. lubelskie

Grupa OSCAR Sp. z o.o.

w Tomaszowie Lubelskim, woj. lubelskie

GRUPA POLSAD Sp. z o.o.

w Bronisławowie Osuchowskim
woj. mazowieckim

Grupa Producentów
AGROS Sp. z o.o.

w Cieślinie, woj. kujawsko-pomorskie

Grupa Producentów
Owoców i Warzyw
POLGRUD Sp. z o.o.

w Grudziądzu, woj. kujawsko-pomorskie

Grupa Producentów Rolnych
Agrol Sp. z o.o.

w Płoskini, woj. warmińsko-mazurskie

Grupa Producentów Rolnych
ŁĘCZYNA Sp. z o.o.

w Łęczynie, woj. zachodniopomorskie

Grupa Producentów Rolnych
NASZE ZBOŻE Sp. z o.o.

w Szydłowie, woj. wielkopolskie

Grupa Producentów Rolnych
Zbóż i Rzepaku WĘGIERCE Sp. z o.o.

woj. kujawsko-pomorskie

Grupa Producentów Zbóż
GRANA Sp. z o.o.

w Krotoszynie, woj. kujawsko-pomorskie

Grupa Producentów Ziemniaków
KARTOFELEK Sp. z o.o.

w Chrzanowie, woj. dolnośląskie

Grupa SAD Sp. z o.o.

w Grzybowie, woj. podkarpackie

GT OWOCE Tomasz Giza

w Boiskach-Kolonii, woj. lubelskie

HERBA Sp. z o.o.

w Głobinie, woj. pomorskie

IGLOMAK Sp.j.

w Otmuchowie, woj. opolskie

IMPORT-EXPORT Małgorzata Śmich

w Wólce Polanowskiej, woj. lubelskie

INTER-BOR Sp.j.

w Mchowie, woj. mazowieckie

INTERCHEMALL
Zespół Młynów Jelonki Sp. z o.o.

w Jeleniach, woj. mazowieckie

IZOGLAS Barbara Kodziszewska

w Orońsku, woj. mazowieckie

IŻOWSCY Group Sp. z o.o.

w Besku, woj. podkarpackie

J. TACTICAL-Łukasz Jurczak

w Warszawie

JAAK Sp. z o.o.

w Opolu Lubelskim, woj. lubelskie

JAGRA Sp.j.

w Hrubieszowie, woj. lubelskie

Marian Janiszek i Wspólnicy Sp.j.
Mar Rom Dorbut

woj. mazowieckie

JAKMET Sp.j.

w Osiecku, woj. mazowieckie

Jan Kazimierczak

w Magdalence, woj. kujawsko- pomorskie

JARECKI Sp. z o.o.

w Limanowej, woj. małopolskie

JO-ANNA GROUP Sp. z o.o.

w Tychach, woj. śląskie

JUTAX SP. Z O.O. S.K.A.

w Myślenicach, woj. małopolskie

Józef Piecuch Bogucin

woj. kujawsko- pomorskie

KABAKO-GRUPPE

w Opolu Lubelskim, woj. lubelskie

Kamico

w Miechowie, woj. wielkopolskie

Kazimierz Buczyński

Liszki, woj. małopolskie

KLICH-POL
Andrzej Klich

w Olkuszu, woj. małopolskie

KONKRET Monika Strzałka

w Górze Bałdrzychowskiej-Kolonii
woj. łódzkie

KORAL Sp. z o.o.

w Tczewie, woj. pomorskie

KORDEX Sp. z o.o.

w Swarzewie, woj. pomorskie

KOVIAN GROUP

w Siedlcach, woj. mazowieckie

KULFO Sp. z o.o.

w Sierakowicach, woj. pomorskie

KURPIE NATURA Sp. z o.o.

w Baranowie, woj. mazowieckie

LAKTOPOL-A S.A.

w Łosicach, woj. mazowieckie

LAS-KALISZ Sp. z o.o.

w Tomnicach, woj. wielkopolskie

Lesz Sp. z o.o.

w Bełku k. Rybnika, woj. śląskie

LIOFORTE Sp. z o.o.

w Wirkowicach Pierwszych, woj. lubelskie

Lokalna Organizacja Turystyczna
Północnego Mazowsza
LST-POLSKA Sp. z o.o.

w Bełżycach, woj. lubelskie

Maciej Rulak

Kotunia, woj. wielkopolskie

MADAR AGRO Sp. z o.o.

w Szczecinie, woj. zachodniopomorskie

MADAR Dariusz Watral

w Szczecinie, woj. zachodniopomorskie

Małgorzata Sałyga PW Nowa

w Kobylinie, woj. wielkopolskie

Masarnia Kłaczyna

w Sadach Dolnych, woj. dolnośląskie

Masarnia z Ubojnią

w Ostrowie Lubelskim, woj. lubelskie

MASTER SPORT Andrzej Jęcek

w Skarżysku-Kamiennej, woj. świętokrzyskie

Mazurek Waldemar

Glinica, woj. dolnośląskie

MAZURSKIE GRZYBKI Sp. z o.o.

w Jedwabnie, woj. warmińsko-mazurskie

MAZURSKI KURCZAK Sp. z o.o.

w Antonowie, woj. mazowieckie

Maxdrób

w Krzewicy, woj. lubelskie

MB AGRO Sp. z o.o.

w Poznaniu, woj. wielkopolskie

MBF Sp. z o.o.

w Górze Kalwarii, woj. mazowieckie

Miasto i Gmina Mogielnica

woj. mazowieckie

MIESZALNIA PASZ Bartosz Gaik

w Chełmie, woj. łódzkie

MIR-KAR Sp. z o.o.

w Pajęcznie, woj. łódzkie

MIRKO Sp. z o.o.

w Głobinie, woj. pomorskie

Młyn POGORZELEC Sp. z o.o.

w Kędzierzynie-Koźlu, woj. opolskie

MŁYNEX Sp.j.

w Augustowie, woj. podlaskie

Natura Eko S.C.

w Coniewie, woj. mazowieckie

NEW FOOD INN Sp. z o.o.

w Sieniawie, woj. podkarpackie

NOVA TECH Sp. z o.o.

w Sulnowie, woj. kujawsko-pomorskie

NZOZ BIK-MED

w Leśniewie, woj. pomorskie

NZOZ

w Krasnem, woj. mazowieckie

ONIX Sp. z o.o.

w Zakrzewie, woj. wielkopolskie

Opolska Spółka Mleczarska Sp. z o.o.

w Opolu lubelskim, woj. lubelskie

OSKO-PLAST S.C.

w Dąbi Starej, woj. lubelskie

OSM

w Bochni, woj. małopolskie

OSM

w Chmielniku, woj. świętokrzyskie

OSM

w Czarnkowie, woj. wielkopolskie

OSM

w Łapach, woj. podlaskie

OSM

w Prudniku, woj. opolskie

OSM

w Topoli Królewskiej, woj. łódzkie

Ośrodek Hodowli Ryb

w Ostrołęce, woj. mazowieckie

Ośrodek Zarybieniowo Rybacki
ŻURAWIA

w Białej Rawskiej, woj. łódzkie

OXYLINE Sp. z o.o.

w Bełchatowie, woj. łódzkie

Paczka z Rusiborza Sp. z o.o. Sp.k.

woj. wielkopolskie

PAULA-TRANS Sp.j.

w Słupsku, woj. pomorskie

Paweł Kołodziejczyk POP

Janów Lubelski, woj. lubelskie

PEKROL Sp.j.

w Siedlęcinie, woj. dolnośląskie

PH KORYB Sp.j.

w Suchym Dworze, woj. dolnośląskie

PHTU ROMA

w Krakowie, woj. małopolskie

PHU AGROCOMPLEX Grzegorz Kobeluch

w Głubczycach, woj. opolskie

PHU DĄBROWA-SERWIS

w Bydgoszczy, woj. kujawsko-pomorskie

PHU FRUT-POL Paweł Giza

w Braciejowicach, woj. lubelskie

PHU KOMERS-MAG
H. Jarczok, K. Moc Sp.j.

w Międzyrzeczu Dolnym, woj. śląskie

PHU SADPOL Mirosław Wosik

w Lesie Dębowym, woj. lubelskie

Piotr Bura

Brenno, woj. wielkopolskie

PLASPOL Sp. z o.o.

w Częstochowie, woj. śląskie

PLAST-SYSTEM Fabryka Okien
Mirosław Kodziszewski

w Radomiu, woj. mazowieckie

Podlaska Grupa Drobiarska Sp. z o.o.

w Kurianach, woj. podlaskie

POL-OWOC Sp. z o.o.

w Opolu Lubelskim, woj. lubelskie

POLGAZ Dystrybucja Gazu

w Parlinie, woj. kujawsko-pomorskie

POLID S.C.

w Jarosławcu, woj. lubelskie

POLINORD Sp. z o.o.

w Kartoszynie, woj. pomorskie

POLRYB Sp. z o.o.

w Maszkowie, woj. zachodniopomorskie

Polska Spiżarnia
Wyrobów Mięsnych Sp. z o.o. Sp.k.

w Warszawie, woj. mazowieckie

PPH AGRO-LAND s.c.
Ryszard Majewski, Ryszard Persz,
Anna Treczyńska

w Łodzi, woj. łódzkie

PPH GRABO Sp.j.

w Bielsko-Białej, woj. śląskie

PPH JONEX

w Szczecinku, woj. zachodniopomorskie

PPH KUZNOCIN
Zakład Przetwórstwa Mięsnego

w Kuznocinie, woj. mazowieckie

PPH MORFISH

we Wróblewie, woj. łódzkie

PPH NIRO TECH PLUS

w Bielsku-Białej, woj. śląskie

PPH PIRS Sp. z o.o.

w Darłowie, woj. zachodniopomorskie

PPH Przetwórstwo Rybne

we Wróblewie, woj. łódzkie

PPH SOGAR Sp.j.

w Sokole, woj. mazowieckie

PPH WAY-POL Waś i Waś Sp.j.

w Starym Pożogu, woj. lubelskie

PPH WIT-POL Sp.j.

w Radomiu, woj. mazowieckie

PPHU ANKAZ Albert Pustuła

w Kunowie, woj. świętokrzyskie

PPHU BOFERM Marcin Bojdo

w Górkach, woj. mazowieckie

PPHU DALHURT

w Brańszczyku, woj. mazowieckie

PPHU DAN-PAL

Syd ół k. Zwolenia, woj. mazowieckie

PPHU DREWPLAST

w Janikowie, woj. wielkopolskie

PPHU FRUIT Jan Kalbarczyk

w Baniosze, woj. mazowieckie

PPHU GOMAK Sp. z o.o.

w Godzianowie, woj. łódzkie

PPH Hubert Gwiazdowski

w Siedlcu, woj. wielkopolskie

PPHU IKRA Sp.j.

w Kurowie, woj. lubelskie

PPHU IMEX Paweł Jamroży

w Iłży, woj. mazowieckie

PPHU KABANOSPOL Sp. z o.o.

w Wielopolu Skrzyńskim, woj. podkarpackie

PPHU KAREX Karol Bęben

w Posmykowiźnie, woj. łódzkie

PPHU MLEKS Sp. z o.o.

w Wyszkowie, woj. mazowieckie

PPHU ORPAK Sp.j.

w Dobrzyniu n/ Wisłą
woj. kujawsko-pomorskie

PPHU PLASTMAX

w Ręcznie, woj. łódzkie

PPHU RASKO-BIS Rafał Skorzycki

woj. łódzkie

PPHU ROGOWSKI s.c.

w Łomży, woj. wielkopolskie

PPHU SŁAWEX S.C.

w Łomży, woj. podlaskie

PPHU SOMKOL S.C.

w Jaworznie, woj. śląskie

PPHU WARS-POL Sp. z o.o.

w Emilianowie, woj. mazowieckie

PPHU WÓDKOWSKI
Andrzej Wódkowski

w Łopusznie, woj. świętokrzyskie

PPHU

w Oksie, woj. świętokrzyskie

PPHU EXPORT IMPORT ZOMAR
Marek Róg

w Sannikach, woj. mazowieckie

PPUH AWEX Sp. z o.o.

w Nowych Skalmierzycach, woj. wielkopolskie

PPUH CELPUNKT Michał Żyła

w Radomiu, woj. mazowieckie

PPUH Tassak Janusz Kaliński

w Białym Dunajcu, woj. małopolskie

PRBiT CECHINI Sp.j.

w Muszynie, woj. małopolskie

PRD Sp. z o.o.

w Lipnie, woj. kujawsko-pomorskie

Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego MARS

w Łubnicach, woj. łódzkie

PROGRESS Sławomir Szczupakowski

w Sikorowie, woj. kujawsko-pomorskie

PRORYB Sp. z o.o.

w Rumii, woj. pomorskie

PROVITUS Sp.j.

w Radzyminie, woj. mazowieckie

PRZEDSIĘBIORSTWO DRÓG I MOSTÓW

w Koninie, woj. wielkopolskie

Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne
Wiesław Legutko Sp. z o.o.

w Jutrosinie, woj. wielkopolskie

Przedsiębiorstwo Rolne
WEROL Sp. z o.o.

w Wałczu, woj. zachodniopomorskie

Przedsiębiorstwo Zbożowo-Handlowe
Stanisław Malinowski

w Opatowie, woj. świętokrzyskie

Przetwórstwo Warzyw Henryk Sondej

w Lipkach Wielkich, woj. lubuskie

PW DORYB Piotr Basiewicz

w Ełku, woj. warmińsko-mazurskie

PW K.M. Białas Sp.j.

w Bydgoszczy, woj. kujawsko-pomorskie

PW PROFESJONAL Sp. z o.o.

w Adamowie, woj. lubelskie

PW ROTEX Robert Tadla

w Teratynie, woj. lubelskie

PW WISMAR Sp. z o.o.

w Skokowie, woj. lubelskie

RAJPASZ Sp. z o.o.

w Kielcach, woj. świętokrzyskie

REKORD SI Sp. z o.o.

w Bielsko-Białej, woj. śląskie

RENEX Sp.j.

w Bydgoszczy, woj. kujawsko-pomorskie

RESKO Sp. z o.o.

w Resku, woj. zachodniopomorskie

REXPOL Sp. z o.o.

w Chorzowie, woj. śląskie

Rol Kłos Sp. z o.o.

w Płoskini, woj. warmińsko-mazurskie

Rolmico Sp. z o.o. Mikstat

woj. wielkopolskie

ROL-PREM Sp. z o.o. Sp.k.

w Gostyniu, woj. wielkopolskie

RUNOLAND Sp. z o.o. Sp.j.

w Górze Śląskiej, woj. dolnośląskie

Rybołówstwo Morskie

w Helu, woj. pomorskie

Rzeźnia Prywatna Sp.j.

w Milówce, woj. śląskie

SADCO GRUPA Sp. z o.o.

w Śmiłowicach, woj. małopolskie

SAD SANDOMIERSKI Sp. z o.o.

w Sandomierzu, woj. świętokrzyskie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

w Radzanowie, woj. mazowieckie

SAWEX Sp. z o.o. Sp.k.

w Warszawie

SENEKA POLAND Sp. z o.o.

Suchy Las, woj. wielkopolskie

Sikora Marek

Ujazd, woj. wielkopolskie

SILOPOL Sp. z o.o.

w Płocku, woj. mazowieckie

SM POL Sp. z o.o.

w Charsznicy, woj. małopolskie

SM Świecka

w Świeciu, woj. kujawsko-pomorskie

SM Udziałowców

w Strzałkowie, woj. wielkopolskie

SM

w Ciechanowie, woj. mazowieckie

SM

w Gorlicach, woj. małopolskie

SM

w Siedlcach, woj. mazowieckie

SM

w Suszu, woj. warmińsko-mazurskie

SM

w Żurominie, woj. mazowieckie

SMAK Sp. z o.o.

w Żorach, woj. śląskie

SOL Sp. z o.o. Sp.k.

w Warszawie

SPA Sp. z o.o.

w Śmiglu, woj. wielkopolskie

SPICHLERZ JASKÓŁY Sp. z o.o.

w Wybranowie, woj. kujawsko-pomorskie

Spółdzielcza Grupa Producentów COLEUS

w Kostrzynie, woj. wielkopolskie

Spółdzielcza Grupa Producentów Owoców SZELIGA

w Żurawicy

Spółka Rybacka
NIEDŹWIEDZICE Sp. z o.o.

w Chojnowie, woj. dolnośląskie

STANPOL Sp. z o.o.

w Słupsku, woj. pomorskie

STRUSIA KRAINA & MOBAX Sp.j.

w Katowicach, woj. śląskie

Suszarnicza Spółka
OGRODNIK S.A.

w Nowym Tomyślu, woj. wielkopolskie

SWP

w Zakroczymiu, woj. mazowieckie

Szczecińska Manufaktura
Wędlin Sp. z o.o.

w Szczecinie, woj. zachodniopomorskie

SZERWAL 2014 Sp. z o.o.

w Bielsku-Białej, woj. śląskie

Sztuka Mięs

w Szczecinie, woj. zachodniopomorskie

Szwagros Sp. z o.o.

w Kraszewicach, woj. wielkopolskie

Śmiechowski Tomasz-Jaromierz

woj. pomorskie

TARGFORT Sp.j.

w Warszawie

Tompol Tomasz Musiał

Kraszewice, woj. wielkopolskie

Ubojnia Królików BOROWCZYK

w Czachorowie, woj. wielkopolskie

ULMER Danuta i Paweł Sp.j.

w Warszawie

VELES AGRO Sp. z o.o.

w Warszawie

VITA JET Jerzy Jodłowski

Jelcza, woj. małopolskie

Vita Juice Sp. z o.o.

w Tucznie, woj. zachodniopomorskie

VITALIA S.C.

w Siemiatyczach, woj. podlaskie

VITA NATURA Sp. z o.o.

w Studnicy, woj. zachodniopomorskie

VITRON Sp. z o.o.

w Bydgoszczy, woj. kujawsko-pomorskie

W.A.Z.G. Mesgum Mieczysław Włostowski

w Kobyłce, woj. mazowieckie

WAMIKA FRESH Sp. z o.o.

w Radzyniu Podlaskim, woj. lubelskie

„Warsztat Masarski Piotr Różalski” Halina Różalska

w Pińczowie, woj. świętokrzyskie

Waś Marcin

w Baranowie, woj. lubelskie

Wędzikowski Andrzej

w Sławnie, woj. zachodniopomorskie

Winnica Pałacu Rajkowo Sp. z o.o.

w Rajkowie, woj. zachodniopomorskie

WIP Sp. z o.o. Sp.k.

w Aleksandrowie Kujawskim
woj. kujawsko-pomorskie

Wojciech Pietrzak Radomin

woj. kujawsko-pomorskie

WYTWÓRNIA WĘDLIN „SZUSTER”

w Zgórsku, woj. świętokrzyskie

ZAK Sp. z o.o.

w Ratoszynie, woj. lubelskie

Zakład Handlowo Usługowy AGRO MARWO

w Szczutowie, woj. mazowieckie

Zakład Kształtowania Terenów Zielonych

w Gnojewie, woj. pomorskie

Zakład Masarski KRAWCZYK

w Mleczkowie k. Zakrzewa, woj. mazowieckie

Zakład Masarski Michał Kreczkowski

w Miłakowie, woj. warmińsko-mazurskie

Zakład Mięsny BRADO-2 S.A.

w Tomicach, woj. małopolskie

Zakład Mięsny Burzyk

w Boronowie, woj. śląskie

Zakład Mięsny GZELLA Sp. z o.o.

w Osiach, woj. kujawsko-pomorskie

Zakład Mięsny WIR

w Łopusznie, woj. świętokrzyskie

Zakład Mięsny WASĄG Sp.j.

w Hedwiżynie, woj. lubelskie

Zakład Mięsny WIWA A. J. WRÓBLEWSCY Sp.j.

w Dopiewie, woj. wielkopolskie

Zakład Mleczarski FIGAND
Leszek Figarski i Wspólnicy Sp.j.

kol. Wawrzyszów, woj. mazowieckie

Zakład Przemysłu Mięsnego
„Dróbaleks” Sp.j.

w Rudnikach, woj. opolskie

Zakład Przetwórstwa Mięsnego
RASKO Sp.j.

w Żelechlinku, woj. łódzkie

Zakład Przetwórstwa Mięsnego
ODOLANÓW S.C.

w Odolanowie, woj. wielkopolskie

Zakład Rolny Janina Gutowska

w Lidzbarku, woj. warmińsko-mazurskie

Zawisza Sp. z o.o.

w Starym Pożogu, woj. lubelskie

Zieliński Bartosz

Krasnosielc, woj. mazowieckie

Zakłady Mięsne Szubryt

w Chełmcu, woj. małopolskie

Zakład Mięsny „Mościbrody” Sp. z o.o.

w Warszawie

Złomex Sp. z o.o.

w Maszewie Dużym, woj. mazowieckie

ZŁOTO POLSKIE Marek Wolniak

w Kaliszu, woj. wielkopolskie

ZPH DARPOL Sp.j.

w Barzowicach, woj. zachodniopomorskie

ZPH WITAMINA

w Mniszewie, woj. mazowieckie

ZPO SAMBOR

w Samborcu, woj. świętokrzyskie

ZPOiW WADIBEN

w Działoszynie, woj. łódzkie