Nasi klienci

Strona główna|Nasi Klienci

Zaufało nam już niemal 500 klientów, wśród których są przedsiębiorcy, rolnicy, hodowcy ryb, konsorcja przemysłowo-naukowe, a nawet kościoły. Współpracujemy z kilkudziesięcioma gminami i miastami a także z podległymi im zakładami ciepłowniczymi, wodno-kanalizacyjnymi i prowadzącymi gospodarkę komunalną. Ze względu na wysoką jakość usług z wszystkimi udało nam się zbudować długotrwałe relacje, dla większości zrealizowaliśmy więcej niż jeden projekt.

Nasi klienci

Strona główna|Nasi Klienci

Zaufało nam już niemal 500 klientów, wśród których są przedsiębiorcy, rolnicy, hodowcy ryb, konsorcja przemysłowo-naukowe, a nawet kościoły. Współpracujemy z kilkudziesięcioma gminami i miastami a także z podległymi im zakładami ciepłowniczymi, wodno-kanalizacyjnymi i prowadzącymi gospodarkę komunalną. Ze względu na wysoką jakość usług z wszystkimi udało nam się zbudować długotrwałe relacje, dla większości zrealizowaliśmy więcej niż jeden projekt.

Master Profi Sp. z o.o.
HANYANG POLSKA Sp. z o.o.
HELIO S.A
ZPOiW WADLIBEN
GRUPA WILMAR Marek Wilczyński S.K.A.
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska TOP-TOMYŚL
Dagoma Sp. z o.o
Dagoma Sp. z o.o
P.U.H ŁUKASZ Gold Drób
Budomost Sp. z o.o.
DROB-FISH P.H. Lucyna i Zenon Wilczyńscy Sp.J.
Przedsiębiorstwo Obrotu Królikami HYBRYDA Sp. z o.o.
FRUIT FAMILY Sp. z o.o.
Grupa Producentów Rolnych Suflidowo Sp. z o.o.
Przemysłowy Instytut Motoryzacji / Instytut Paliw i Energii Odnawialnej
URSUS S.A.
Zakład Przetwórstwa Mięsnego ZAGŁOBA
Meralliance Poland Sp. z o.o.
Metal Expert Sp. z o.o. Sp.j.
Grupa Producentów KLASA Sp.z o.o.
Inter-Natural Sp. z o.o.
FH "Kabanosik"
Centrala Nasienna Sp. z o.o.
GRANA Sp. z o.o.
BioFeed Sp. z o.o.
AWRA GROUP Sp. z o.o.
BALTIC UNITED SP.K.
A-GROSIK Przetwórstwo Spożywcze i Handel Sp.j.
Beta-Bio Technology sp. z o.o
ACTIV Sp. z o.o.
Grupa Zefir
ALTHA Powder Metallurgy Sp. z o. o.
AGROPASZ Sp. z o.o
AB INDUSTRY S.A.
OSM w Końskich
Urząd Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
PTS ALBA Sp. z o.o.
Tasomix sp z o.o.
Food Service Sp. z o.o.
SUN GARDEN POLSKA Sp. z o.o Sp.k.
Archidiecezja szczecińsko-kamieńska
Dobrowolscy - tradycyjne wędliny z Wadowic
Citronex Group
Liogam Sp. z o.o. Sp.k.
OSM Piątnica
INSTYTUT OGRODNICTWA InHort
Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A.
MPWiK Będzin
JANO Sp.j.
HYDROTOR S.A.
GRAAL S.A.
Ogólnokrajowa Spółdzielnia Turystyczna GROMADA
BAKOMA Sp. z o.o.
PRYMAT Sp. z o.o.
ZPOW DAWTONA
WIPASZ S.A.
BSK RETURN S.A.
MTC PHARMA CENTER
MENNICA - METALE SZLACHETNE S.A.
Polindus (Laktopol Sp. z o.o.)
SM MLEKOVITA
SOLAN Sp. z o.o.
POLSKIE MŁYNY S.A.
SuperFish (obecnie GRAAL S.A.)
OBRAM Sp. z o.o.
_A3GRUPA KAPITAŁOWA MINEX S.A.
Klasztor Niepokalanów
UNIWERSYTET WARSZAWSKI
WTÓRMET- RECYCLING Sp. z o.o.
REKIN Sp.j.
Grupa Sadownicza\nOWOC SANDOMIERSKI Sp. z o.o
OSM w Giżycku
Polfa LUBLIN
NADMORSKIE ELEKTROWNIE WIATROWE Sp. z o.o.
MTL ASCO Sp. z o.o.
ZPOW MILEJÓW Sp. z o.o.
MILK HYDROSAN Sp. z o.o.
PPHU LAKTOPOL Sp. z o.o.
ŁĘCZYCKIE ZAKŁADY GÓRNICZE S.A.
KAPITAN NAVI
MC'LEAN BROTHERS
KRAJOWA RADA SPÓŁDZIELCZA
JFC Polska Sp. z o.o.
ZETKAMA S.A.

MIASTA I GMINY

  1. Miasto Stołeczne Warszawa, Urząd Dzielnicy Włochy
  2. Miasto Gostynin (woj. mazowieckie)
  3. Miasto i Gmina Mogielnica (woj. mazowieckie)
  4. Miasto i Gmina Serock (woj.mazowieckie)
  5. Miasto i Gmina Skaryszew (woj. mazowieckie)
  6. Gmina Andrzejewo (woj. mazowieckie)
  7. Gmina Błonie (woj. mazowieckie)
  8. Gmina Czarnia (woj. mazowieckie)
  9. Gmina Czeremcha (woj. podlaskie)
  10. Gmina Czernice Borowe (woj. mazowieckie)
  11. Gmina Dąbrowa Białostocka (woj. podlaskie)
  12. Gmina Gozdowo (woj. mazowieckie)
  13. Gmina Huszlew (woj. mazowieckie)
  14. Gmina Izbica (woj. lubelskie)
  15. Gmina Jednorożec (woj. mazowieckie)
  16. Gmina Kowiesy (woj. mazowieckie)
  17. Gmina Kračúnovce (Słowacja)
  18. Gmina Krasne (woj. mazowieckie)
  19. Gmina Krynki (woj. podlaskie)
  20. Gmina Krzynowłoga Mała (woj. mazowieckie)
  21. Gmina Liw (woj. mazowieckie)
  22. Gmina Lutocin (woj. mazowieckie)
  23. Gmina Łomianki (woj. mazowieckie)
  24. Gmina Maciejowice (woj. mazowieckie)
  1. Gmina Miedzna (woj. mazowieckie)
  2. Gmina Mielnik (woj. podlaskie)
  3. Gmina Narewka (woj. podlaskie)
  4. Gmina Nižná Sitnica (Słowacja)
  5. Gmina Parysów (woj. mazowieckie)
  6. Gmina Płoniawy-Bramura (woj. mazowieckie)
  7. Gmina Poświętne (woj. mazowieckie)
  8. Gmina Promna (woj. mazowieckie)
  9. Gmina Przasnysz (woj. mazowieckie)
  10. Gmina Radzanów (woj. mazowieckie)
  11. Gmina Ruská Poruba (Słowacja)
  12. Gmina Rymanów (woj. podkarpackie)
  13. Gmina Siennica (woj. mazowieckie)
  14. Gmina Solec n/Wisłą (woj. mazowieckie)
  15. Gmina Stromiec (woj. mazowieckie)
  16. Gmina Suchożebry (woj. mazowieckie)
  17. Gmina Szreńsk (woj. mazowieckie)
  18. Gmina Świercze (woj. mazowieckie)
  19. Gmina Trojanów (woj. mazowieckie)
  20. Gmina Wiśniew (woj. mazowieckie)
  21. Gmina Zaręby Kościelne (woj. mazowieckie)
  22. Gmina Zarszyn (woj. podkarpackie)
  23. Gmina Świętajno (woj.warmińsko-mazurskie)

ENERGETYKA CIEPLNA

  1. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Końskich Sp. z o.o.
  2. Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury „KOS-EKO” Spółka z o.o Kościerzyna
  3. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Żory Spółka z o.o.
  1. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. Brodnica
  2. Otwocki Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o