Praca w Fundacji „Euro-Most”

Jesteśmy firmą doradczą ze stabilną pozycją na rynku i bardzo dobrą opinią u klientów. Działamy od 2002 r. Obsługujemy ponad 500 firm i instytucji w zakresie Funduszy UE.

Poszukujemy pracowników na stanowiska:

Dla osób z doświadczeniem możliwa również WSPÓŁPRACA

Mile widziani również studenci kierunków:

  • technologie OZE, rachunkowość i finanse, bankowość, ekonomia, matematyka do prac związanych z przygotowywaniem wniosków i biznes planów na dofinansowanie inwestycji z Funduszy UE.

Miejsce pracy: Fundacja Euro-Most Warszawa ul. Wiertnicza 138 lub ul. Krakowskie Przedmieście 79

Zadania:
  • Udział w procesie przygotowywania aplikacji dla Klienta oraz kontrola jego realizacji,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez wysoką jakość obsługi,
  • Opracowywanie biznes planów,
  • Weryfikacja wniosków o płatność.
Oferujemy:
  • Pakiet opieki medycznej,
  • Rozwój pod okiem doświadczonych Koordynatorów Zespołów,
  • Partnerskie relacje oraz Pracę w przyjaznym i pozytywnie nastawionym zespole,
  • Atrakcyjne zarobki oraz premie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Najlepszym kandydatom oferujemy karierę na ścieżce menedżerskiej,
  • Atmosferę Zaufania.

Aplikacje zgłoszeniowe prosimy wysyłać na adres: biuro@euro-most.eu
Kontakt telefoniczny: 501 712 020

ZAPRASZAMY DO NASZEGO ZESPOŁU !
Przesyłając zgłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Fundację Euro-Most, z siedzibą przy ul. Wiertniczej 138, 02-952 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.